KONST / Litografier / Färglitografi 12746329
nr 1274 6329
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1982,79/100. Motivet: 24x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:32:37
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks